Szabályok/lebonyolítás

Azokra a területekre, amelyet a a versenykiírás másként nem határoz meg a Nemzetközi Floorball Szövetség hivatalos játékszabályai az irányadók. A mérkőzések időtartama 3x12 perc, a tiszta játékidő mérése a mérkőzések 3. harmadára vonatkozik.

Időkérésre a csapatoknak nincs lehetősége.

A mérkőzéseket két játékvezető irányítja és ellenőrzi.

A kupa végeredménye az egymás ellen játszott mérkőzések alapján dől el. A rendes játékidőben született döntetlen esetén, büntetőlövések következnek, hogy a mérkőzés győztese eldőljön.

• sorsolás.

A játék tisztaságát alapvetően fontosnak érezzük, ezért a szándékos szabálytalanságot elkövető játékos kiállítása  nem csak a játékost és a csapat egészét érinti, de a kiállított játékos az adott mérkőzésen már nem térhet vissza.

A mérkőzéseken minden játékos a saját felelősségén vesz részt. A szervezők a pályán és azon kívül elszenvedett balesetekért nem tudnak felelősséget vállalni.

A mérkőzésrend betartása miatt a kezdési időt követően a maximális várakozási idő 5 perc. A meg nem jelent csapat a mérkőzését 0:3 gólaránnyal elveszíti.

Díjazás: A kupa legjobb csapatának játékosai és az All Star ügyességi verseny győztesei részesülnek díjazásban.